Kralvitamin.cz

5/5

Cordyceps Extra Strong 90 kapslí

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z mycelia Cordycepsu CS-4.

Značka: Starlife

990 

Doprava zdarma
Doporučeno zákazníky
penizky
Doprava nad 1000,- zdarma
97% zákazníků nás doporučuje
Nejnižší ceny na trhu

POPIS

Cordyceps, Extrakt 40 % polysacharidů, 15 % manitolu

Cordyceps se skládá jak z houby (představující rostlinnou říši), tak i z larvy (představující živočišnou říši), čili přeloženo do dnešní mluvy: 2 v 1. Díky tomu tak působí jak YANG, tak i YIN a obzvláště pak ledvinnou esenci JING. Ledvinná esence je v TCM považována za nejdůležitější část našeho organismu odpovídající za stav těla, ducha a mysli. Obrazně řečeno, je to vosk na naší svíčce života, jež postupně, ale nezadržitelně ubývá a vyčerpává se. V tradiční čínské medicíně není mnoho produktů, které doplňují esenci ledvin JING, aniž by zároveň neoslabovaly jiné orgány. Jednou z výjimek je Cordyceps. Pro zdravého člověka je vhodný k udržování zdraví, a to nejen v otázce kvantity (dlouhověkosti), ale hlavně jeho kvality. Protože Cordyceps obsahuje jak jinovou, tak i jangovou složku, může být užíván na rozdíl od většiny léčivých rostlin dlouhodobě.

Essence Jing

Je odpovědná za správnou funkci těla a mysli na fundamentální úrovni a za množství základní životní síly v organizmu nutné pro správné fungování všech orgánů. Esence jing se vyčerpává v důsledku zvýšené fyzické námahy, adaptací na stresovou zátěž a nebo stářím.

Ne všechny druhy mycelia Cordycepsu mají stejné vlastnosti. Na kvalitě použitého mycelia závisí účinnost výsledného produktu. Superionherbs používá mycelium Cordycepsu nejvyšší kvality pro optimální účinek výsledného produktu.

Balení
Balení: 90 kapslí x 500 mg tj. 45 g (balení vystačí na 3 měsíce užívání)
Upozornění
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let.  Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C Doplněk stravy.
tabletka, pilulka
Dávkování: Nejlépe ráno a večer na lačno 1-2 kapsle, zapít vlažnou nebo teplou tekutinou.

ÚČINKY PODLE TCM

  • ledvinový yang a ming men
  • plicní yin
  • esence ledvin
  • meridián LU
  • uklidňuje ŠEN
  • obranná qi

CERTIFIKÁT COA

Betaglukan-MaxCell-COA

Extra účinný přírodní betaglukan s mimořádně vysokou čistotou.
Moderními technologickými postupy získaný z kvasinek Saccharomyces cerevisiae doplněný Acerolou a Resveratrolem pro maximální vstřebatelnost.

OPTIMÁLNÍ KONCENTRACE

 
Extrakt cordycepsu má optimální (OPT) – vyvážené složení všech důležitých látek – polysacharidů, manitolu, sterolů, minerálních látek a enzymů. Produkt obsahuje 40 % polysacharidů a 15% manitolu nejvyšší kvality. Tento poměr zajišťuje maximální účinek.
 
ORGANICKY PĚSTOVANÉ

 

Mycelium odrůdy Cordycepsu CS4 upravené biofermentací a následnou dvojitou extrakcí s účinkem stejným jako má divoce rostoucí cordyceps na náhorní plošině v Tibetu.

 

DVOJITÁ EXTRAKCE

 

Biofermentace a dvojitá extrakce zajišťuje vysoký obsah účinných látek. Procentuální podíl polysacharidů a manitolu (40% polysacharidů, 15% manitolu) je zásadní pro účinnost produktu. Díky tomu, že je výchozí surovina pěstovaná organicky a vysoké jakosti, lze dvojitou extrakcí docílit výsledný produkt mimořádné kvality a účinnosti.
 
 
 
 
 

Podobné produkty

Nejsou tu žádné produkty
Wishlist 0
Continue Shopping
×