Kralvitamin.cz

Sleva
5/5

GYMNEMA SYLVESTRE STAR

Pro podporu metabolismu glukózy a tuků, kontrolu tělesné hmotnosti.

Značka: Starlife

Skladem > 5 ks

780  543 

Doprava nad 1000,- zdarma
97% zákazníků nás doporučuje
Nejnižší ceny na trhu

POPIS

– Plazivá rostlina – liána gymnéma lesní – Gymnema sylvestre je domovem v Indii, zejména na jejím severu a v západní části. Tato neobyčejná rostlina se užívá v ájurvédské medicíně již přes 2000 let. V současné době se pěstuje pro léčebné účely. Nejdůležitějšími obsahovými látkami jsou gymnema saponiny I – IV a gymnemové kyseliny I – IX. Další zajímavou látkou je peptid gurmarin, u kterého byla prokázána selektivní blokáda chuti na sladké.
Balení:  60 tablet
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Pacienti s onemocněním diabetes, konzultujte užívání doplňku stravy se svým lékařem. Výrobek není náhradou pestré stravy. Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost do data uvedeného údajem EXP na horní straně obalu.
Doporučené dávkování: 1 tableta 2x denně

Účinné složky

    Gymnema sylvestre
  • kontrola tělesné hmotnosti
  • chuť k jídlu
  • metabolismus glukózy a tuků 

Složení 2 kapslí

Gymnema sylvestre (Gymnéma lesní) 800 mg; citrusový pektin 400 mg; emulgátor: rostlinná celulosa; látka protispékavá: rostlinný stearan hořečnatý, oxid křemičitý. V zájmu rychlejší orientace v množství aktivních látek je u extraktů uvedeno jejich skutečné (původní) množství.

Podobné produkty

There are no products