Následuj svého krále!

Tvořím

Tvořím pro vás. Všechny obrázky, fotografie detailů produktů a popisky nemají zatím v oblasti e-commerce – co se týče zdraví – obdoby. Tyto detaily jsou pro vás, aby se vám co nejpříjemněji nakupovalo. Web neustála aktualizuji, přidávám nové vychytávky, snažím se být originální. Dělám vše pro vaši spokojenost.

Naslouchám

Naslouchám mým zákazníkům. Přináším alternativu a věřím, že osobitý přístup ke každému z vás je správná cesta. I když si můj e-shop našel již nespočet uživatelů, nepolevuji a moji zákazníci jsou tou největší motivací. Komunikace a informace jsou základ úspěchu.

Umím doporučit

Za léta, co se pohybuji v oblasti výživových doplňků, jsem načerpal množství informací, zkušeností a praktických znalostí přímo od odběratelů. Zároveň se v této oblasti neustále vzdělávám a vyhledávám nové možnosti, například v kombinování doplňků. Proto se na mne zkuste s důvěrou obrátit. Následuj svého krále!

Dobrý den, jmenuji se Jan Zámečník.

Podnikám a vedu lidi. Pomáhám jim budovat a uskutečňovat vize. Nacházím v nich skrytá nadání. Mám sen a jdu si za ním.
Už 17 letech ve mně dozrála myšlenka k realizaci vlastního e-shopu (kralvitamin.cz). Vznikly webové stránky a postupně se struktura e-shopu formovala. Právě se díváte na výsledek mojí práce.
Můj sen dostává konkrétní podobu, díky mně a díky vám. Na prosperitě a rozvoji království se mnou pracuje už celý tým lidí. Děláme vše pro to, abychom uváděli do života kvalitní a ty nejlepší výživové doplňky.
Děkuji vám za důvěru. Rozhodně udělám vše pro to, abych ji nezklamal.
Jan Zámečník