Kral Vitamín

    “Já, Král Vitamín I., vítám Vás všechny na svém dvoře zdraví a vitality. Jsem šťasten za každého z Vás, kdo zavítá na náš web-dvůr, neboť já Král Vitamín I. Vám jako jediný přináším úplně nový pohled na život a jeho zlepšení a užívání si ve všech směrech, díky výživovým doplňkům stravy.
    Odvěkým snem všech alchymistů, mastičkářů a léčitelů duše i těla bylo uzdravit každého, kdo vyhledal jejich pomoc. Přicházím, abych Vám pomohl bojovat s nepřízní osudu, který Vaši duši i tělo obtěžoval. Přináším tajemství kouzelných bylin se staletou moudrostí samotné matky přírody.”

“Vše Vám vyjevím pomocí příběhů a obrazů a tudíž sledujte bedlivě a pečlivě tyto stránky.”

    “Studentům, mladým podnikatelům a maminkám, všem aktivním ve středním věku i ve věku vrcholném, jsem v jejich nelehké cestě životem velmi nakloněn. Následuj Svého krále a získej bohatství sílu a krásu pro sebe, své tělo i duši. A to vše skrze tajemství bylin, minerálů a vitamín. Odhalím Vám teď své tajemství, jak a kdy použít bylinné kůry a nejúčinnější doplňky stravy. Přiblížíte se k mému tajemství tak jednoduše, jak jen to jde.
    Pročítejte pozorně mé příběhy a vyprávění a zanechte obav, že budete muset sáhnout hluboko do svých měšců s penězi. Neboť já, král Vitamín I. jsem ceny za ozdravné a podpůrné kůry snížil nařizovacím dekretem až o 1/3. Následuj svého krále, protože moje tajemství bude odedneška tímto nařízením dostupné každému.”