+ 420 734 428 555
Volejte po-pá 9:00-17:00
 • Nejprodávanější produkty všech našich značek ✨

  Připravili jsme pro vás přehledný seznam nejprodávanějších produků všech našich značek. Tento přehled slouží jako ukázka toho nejlepšího 🔝, co v našem sortimentu nabízíme. Můžete se inspirovat, objevovat a následně nakupovat to nejkvalitnější zboží. Vše, co na této stránce najdete je 100% transparentní a odráží chování více než 20 000 zákazníků. 👪 Seznam a pořadí se v čase může měnit - podle prodejů jednotlivých produktů.

  Nejprodávanější tianDe

  TianDe je špičková značka přírodních kosmetických výrobků, která se zaměřuje na kombinaci tradičních čínských medicínských postupů s moderními technologiemi. Většina produktů je vyrobena ze složek pocházejících ze samotného Tibetu a Altaje. Společnost byla založena v roce 1998 a od té doby se stala populární po celém světě. Sortiment zahrnuje péči o pleť, tělo, vlasy a speciální řady pro muže a ženy.
  Celý sortiment

  Nejprodávanější SleepKing

  SleepKing vyrábí kvalitní brýle proti modrému světlu a příslušenství jako jsou pouzdra a hadříky na optiku. Tato značka vznikla za vidinou prodávat nejkvalitnější produkty za nejnižší ceny na trhu. Lepší poměr cena/kvalita pravděpodobně nenajdete. Všechny brýle byly prověřeny na blokaci modrého světla profesionálním spektrometrem.
  Celý sortiment

  Nejprodávanější NanoNano

  NanoNano je česká značka, která vyrábí příslušenství pro dentální hygienu. Momentálně se specializuje na udržitelné varianty zubních kartáčku, a to primárně z bambusu. Jejich cílem je přinášet výrobky té nejvyšší kvality za férovou a přijatelnou cenu.
  Celý sortiment

  Nejprodávanější Natios

  Natios je česká značka, která se zaměřuje na výrobu kvalitních doplňků stravy s čistým složením bez zbytečných příměsí, konzervantů a éček. Mimo jiné má v nabídce také produkty ze zdravé výživy jako jsou superpotraviny v BIO kvalitě, oříšky, ořechová másla, sušené plody a mnoho dalšího.
  Celý sortiment

  Nejprodávanější Starlife

  Starlife je česká značka doplňků stravy založená Robertem Změlíkem - českým Olympijským vítězem z Barcelony roku 1992. Sortiment Starlife zahrnuje širokou škálu vitamínů, minerálů, bylinných extraktů a mnoho dalšího. Starlife je primárně známý díky svým vitamínovým a bylinným komplexům inspirovanými tradičními recepturami z období dynastie Ming. Tyto unikátní směsi obsahují funkční kombinaci vitamínů, bylinek a dalších přírodních složek, které jsou využívány již po několik staletí.
  Celý sortiment

  Nejprodávanější BrainMax

  BrainMax je česká firma založená v roce 2015, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních doplňků stravy a BIO potravin. Během tohoto krátkého období si ji zamilovali desetitisíce zákazníků po celém Československu. Nejvíce vyniká unikátním složením svých doplňků stravy, které dosahují až 80% vstřebatelnosti. Brainmax klade důraz na výrobu pomocí vědecky podložených metod a prvotřídních surovin. Díky ekologickému původu těchto surovin produkty značky BrainMax neobsahují žádné nežádoucí chemické látky a při jejich výrobě jsou používány metody šetrné k životnímu prostředí.
  Celý sortiment

  Nejprodávanější Himalaya

  Vizí Himalaya bylo přinést tradiční indickou vědu ajurvédu do společnosti v moderní podobě jako je moderní medicína. Ájurvédská medicína (přírodní bylinné přípravky) se praktikuje již více než 7000 let k léčbě různých symptomů.
  Celý sortiment

  Nejprodávanější Energy

  Energy je společnost vyrábějící doplňky stravy a kosmetické přípravky. Byla založena v 90. letech minulého století, dnes již představuje nadnárodní společnost s přesahem do celého světa. Všechny produkty od značky Energy jsou vyrobeny z vysoce účinných a zásadně přírodních ingrediencí. Produkty byly navrženy dle receptur tradiční čínské medicíny, avšak za použití nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie a krystaloterapie. Energy zaručuje všem svým zákazníkům nejkvalitnější a nejčistotnější výrobní proces. A my, že vám produkty dojdou včas a za dobrou cenu!
  Celý sortiment

  Nejprodávanější Mycomedica

  Mycomedica je na trhu více než 11 let a specializuje se na výrobu a prodej produktů z vitálních hub. Tyto produkty jsou oblíbeny nejen v České republice, ale i v zahraničí. Produkty Mycomedica procházejí náročnými testy v nezávislých laboratořích, kde se kontroluje přítomnost 350 škodlivin. Houby rostou v přirozeném prostředí mimo rušné městské aglomerace, což zaručuje jejich čistotu. Za Mycomedicou stojí Milan Schirlo, známý terapeut tradiční čínské medicíny. Přestože se firma rozrostla, rodinný přístup zůstává zachován - jak v interním týmu, tak vůči partnerům a zákazníkům.
  Celý sortiment

  Nejprodávanější Australian Remedy

  Australian Remedy se specializuje na dovoz a výrobu kvalitních produktů přímo z Austrálie. Předností těchto je doplňků je převážně jejich jedinečná kvalita, kterou potrhuje prestižní evropský certifikát GMP. Australian Remedy je na trhu od roku 2006.
  Celý sortiment