Kralvitamin.cz

5/5

RED CLOVER STAR

Pro ženy v období menopauzy, zlepšuje pocity horka, pocení, neklid a podrážděnost.

Značka: Starlife

Skladem >5 ks

702 

Doprava nad 1000,- zdarma
97% zákazníků nás doporučuje
Nejnižší ceny na trhu

POPIS

– Jetel luční obsahuje široké spektrum vitaminů, minerálních látek a organických kyselin. Mezi nejdůležitější patři isoflavony, které vytvářejí významnou estrogenní aktivitu, která napomáhá ženám k dosažení lepších pocitů v menopauze a vyrovnat se s jejími nepříjemnými vlivy, jako jsou návaly horka, pocení, neklid a podrážděnost.
Jetel luční má také vliv na udržení hustoty kostí, přispívá ke zlepšení profilů lipidů, a tím upevňuje kardiovaskulární zdraví. To vše znamená pro ženu v klimakteriu velkou oporu.
Balení:  60 tablet
Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není náhradou pestré stravy. Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost do data uvedeného údajem EXP na horní straně obalu.
Doporučené dávkování: 1 tableta 2x denně

Účinné složky

    Jetel luční červený (Trifolium pratense)
  • normální činnost srdce – kardiovaskulární systém – krevní tlak
  • stav kostí
  • menopauzální komfort a pohodlí

Složení 2 kapslí

Trifolium pratense (jetel luční, květ) 860 mg; maltodextrin; stabilizátor: uhličitan vápenatý; protispékavá látka: rostlinný stearan hořečnatý, oxid křemičitý. Želatinová kapsle. V zájmu rychlejší orientace v množství aktivních látek je u extraktů uvedeno jejich skutečné (původní) množství.

Podobné produkty

There are no products