+ 420 734 428 555
Volejte po-pá 9:00-17:00
  • Cena produktu
  Filtrovat produkty
  • Vlastnost produktu: Značka

  Hierachie kategorií

  Vyhledávání

  Vyhledávání

  Značka

  Značka
  • Starlife (2)

  Velikost balení

  Velikost balení
  • 60 tablet (2)

  Konzistence

  Konzistence
  • Tablety (2)

  Squalene olej

  Squalene olej, získávaný z tkáně jater hlubokomořského žraloka, konkrétně druhu zvaného žralok černý, se těší značné oblibě díky svým jedinečným vlastnostem. Tento žralok obývá průzračné vody Tichého oceánu, kde se vyznačuje mimořádnou odolností proti nemocem. Squalene je základní složkou v tělesných procesech, hraje klíčovou roli v produkci buněčné energie a je nezbytný pro správnou funkci mnoha životně důležitých procesů. Squalene díky své schopnosti zásobovat buňky kyslíkem a poskytovat jim tak potřebnou energii, působí jako silný antioxidant, který je účinný proti škodlivým volným radikálům.

 • Filtrovat produkty
 • Zobrazuji všechny 2 výsledky

  • Starlife SQUALENE STAR 60 kapslí

   7235
   Original price was: 657 Kč.Current price is: 513 Kč.

   Squalene Star obsahuje olej ze žraločích jater, který nabízí potřebnou podporu při fyzické a psychické zátěži a podporu v nepříznivých podmínkách.

  • Australian Remedy Squalene 1000 200 kapslí

   73341
   Original price was: 2788 Kč.Current price is: 1673 Kč.

   Squalene 1000 obsahuje olej ze žraločích jater, který podporuje mozkové funkce, bojuje s volnými radikály, okysličuje buňky a zlepšuje pokožku.

  Olej ze žraločích jater účinky

  Olej ze žraločích jater, obohacený o squalene, je ceněn pro své regenerační schopnosti a přínosy pro imunitní systém, včetně podpory tvorby bílých krvinek, které jsou klíčové pro obranyschopnost organismu. Kromě toho, v produktech obsahujících tento olej se často setkáváme s přídavkem oleje z tresčích jater. Ten je známý jako bohatý zdroj omega-3 mastných kyselin. DHA obsažená v Omega-3 hraje zásadní roli v udržování zdravé funkce mozku a přispívá k optimálnímu vývoji a udržení zraku.

  Olej ze žraločích jater je vyhledáván nejen pro své zdravotní přínosy, ale i jako klíčový prvek v péči o pokožku. Jeho aplikace může pomoci v boji proti stárnutí, hydrataci a obnově pleti, díky čemuž je oblíbenou složkou v kosmetickém průmyslu.

  Princip Zlaťáků - věrnostní program

  S radostí Vám oznamujeme, že zářící doba naší královské velkorysosti vstupuje do vašeho života prostřednictvím věrnostního programu "Princip zlaťáků"! Za každou poctivě uskutečněnou objednávku obdržíte slevu 5 % na další nákup.
  Zjistit více o věrnostním programu

  Držíme nejprestižní certifikát pro e-shopy v České republice 💛

  Heureka je nejvíce důvěryhodný sběratel recenzí v české e-commerce. A proto jsme rádi, že zrovna my držíme tento prestižní certifikát (zlaté ověřeno zákazníky) za kvalitní servis a vysoké hodnocení našeho e-shopu. Děkujeme vám, za důvěru a přetrvající věrnost!
  Zlaté ověřenou zákazníky
  Ověřený zákazník, 20.05.2024
  Doporučuje obchod

  rychlost skvělá spolupráce

  Ověřený zákazník, 16.05.2024
  Doporučuje obchod
  • rychlost kvalita
  Ověřený zákazník, 03.05.2024
  Doporučuje obchod
  • Dodání do dalšího dne od objednání