Starlife CARNOSINE STAR 60 kapslí

Carnosine star obsahuje přírodní látku karnosin, též označovaný jako “látka dlouhověkosti”, účinek doplňuje vitamín E.

Získejte zpět 5 % z ceny produktu na další nákup!

1083 

Značka: Starlife

Doprava zdarma nad 2000,-

97 % zákazníků nás doporučuje

Nejnižší ceny na trhu

POPIS

V roce 1953 ruský vědec S. E. Severin, prokázal, že Karnosin efektivně vyrovnává  kyselinu mléčnou produkovanou pracujícími svaly a že dodání karnosinu zvyšuje stažitelnost svalů a jejich odolnost proti únavě. Pracující sval akumuluje kyselinu mléčnou jako produkt své činnosti, pH klesá -kyselost vzrůstá, což je hlavní příčinou svalové únavy. Jestliže je podán karnosin, sval regeneruje téměř okamžitě a pracuje, jako by nebyl vůbec vyčerpán.  V posledních letech významně vzrostl  zájem o tuto výjimečnou, zcela netoxickou, látku – zvláště po vědeckých objevech o účincích karnosinu na procesy stárnutí.

Vitamin E sukcinát se účastní přímo funkce Krebsova cyklu kyseliny citronové, což je hlavní metabolická cesta tvorby energie v buňkách. Tato výjimečná vlastnost vitaminu E sukcinátu významným způsobem rozšiřuje jeho ochranné vlastnosti. Další pozitivní vlastností je účinek vitamin E sukcinátu při ozařování, kdy chrání buňky před účinky radiace, ale zvyšuje citlivost nádorových buněk na ozařování a tak zvyšuje efekt této terapie.

Za objev koenzymu Q10 byla v roce 1978 britskému vědci Petru Mitchellovi udělena Nobelova cena. Vědě se tím podařilo odemknout tajemství dlouhověkosti. Klíčem ke každé buňce našeho těla je právě koenzym Q10. Přirozená schopnost těla produkovat CoQ10 se s věkem snižuje. Nejvíce Q10 máme ve dvaceti letech, pak jeho vlastní produkce klesá.

Carnosine star obsahuje:

Karnosin 
  • je přírodní látka, tvořená dvěma aminokyselinami
  • v těle je ho nejvíce v kosterních svalech, srdci a mozku
Vitamín E (alfa-tokoferol)
  • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Složení:

Složení 2 kapslí: Emulgátor: mikrokrystalická celulosa; karnosin 500 mg; vitamin E (D-alfa-tokoferyl-sukcinát) 91 mg (758,3 % referenční hodnoty příjmu); koenzym Q10 30 mg; protispékavá látka: rostlinný stearan hořečnatý, oxid křemičitý. Želatinová kapsle.
V zájmu rychlejší orientace v množství aktivních látek je u extraktů uvedeno jejich skutečné (původní) množství.

Doporučené dávkování:

  • 1 kapsle 2× denně.

Balení:

60 tablet

Upozornění:

Nevhodné pro děti. Výrobek není náhradou pestré stravy. Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost do data uvedeného údajem EXP na horní straně obalu.

Recenze

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Filozofií společnosti STARLIFE je nabídnout lidem zdravější a kvalitnější cestu životem. Zakladatelem a majitelem společnosti STARLIFE je Robert Změlík, olympijský vítěz v desetiboji z Barcelony, který se na základě vlastních úspěšných zkušeností rozhodl vytvořit široký sortiment účinných doplňků stravy. Produkty jsou určeny pro každého, kdo si chce udržet dobrou kondici, sílu a vytrvalost, kdo si chce cíleně uchovat skvělé zdraví a zlepšit životní styl sobě i svým blízkým.

Podobné produkty