Kralvitamin.cz

5/5

Superionherbs Graviola Extrakt

Moderními metodami extrakce získaný extrakt z listů Annona muricata. Vhodné pro vegany.

Značka: Starlife

690 

Doprava zdarma
Doporučeno zákazníky
penizky
Doprava nad 1000,- zdarma
97% zákazníků nás doporučuje
Nejnižší ceny na trhu

POPIS

– Plody Anony jsou zdrojem cenných mikroelementů amají vysokou výživnou hodnotu; 100 g ovoce obsahuje mimo bílkovin, škrobů, fruktózy a glukózy 45,8 mg draslíku, 23 mg sodíku, 23,9 mg hořčíku, 26 mg fosforu, 0,47 mg železa. S oblibou se proto používají k výrobě marmelády, zmrzliny, ovocné šťávy, sladkého pečiva a nápojů. Zvyšují tvorbu mléka u kojících matek. Nezralé nachází své místo v kuchyni jako zelenina.
 
 

Kůra gravioly

– Kůra působí antibakteriálně a proti vředům, užívaná společně se semeny je účinná proti cizopasníkům.

Listy Gravioly

– Listy Gravoily (cenný antioxidant) působí proti novotvarům, ničí rakovinové buňky a eliminuje z organizmu volné radikály, zdroj mnoha chorob. Listy Annona Muricata mají také účinky imunostimulační, tonizující, uklidňující, působí proti bolesti, křečím, epilepsii a diabetes. Snižují krevní tlak, vyrovnávají zrychlený tep, podporují potírání plísní, virů (HIV, Herpes simplex), a bakterií. Příznivě působí i na trávící trakt, stimulují trávící procesy,regulují hladinu cholesterolu. Výrazně zpomalují stárnutí buněk organizmu a zvyšují jeho vitalitu. Používájí se i proti malárii a horečkám.

PŮVOD GRAVIOLY

řeka Ucayaliřeka Ucayali
– Graviola v našem produktu pochází z Peru z oblasti Ucayali – Huanuco. Jde o východní oblast Peru u hranic s Brazílií – území amazonského deštného pralesa. Oblast nese jméno podle řeky Ucayali, která vytéká z proslulého jezera Titicaca. V srdci divoké a čisté přírody, na úpatí hor jsou ideální podmínky, aby listy gravioly byly plné účinných látek.
Balení
Balení:  90 kapslí (tj. 31,5 g)
Upozornění
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C Doplněk stravy.
tabletka, pilulka
Dávkování: 1 kapsli 3x denně v době jídla, zapijte dostatečným množstvím vody. Po měsíci užívání se doporučuje 1 měsíc přestávka.

CERTIFIKÁT COA

Betaglukan-MaxCell-COA

Složení

složení
350 mg Annona muricata, extrakt z listů
Obal: HPMC rostlinná kapsle, vhodné pro vegetariány a vegany.

Podobné produkty

Nejsou tu žádné produkty
Wishlist 0
Continue Shopping
×