Sleva!

tiande Čistící gel Oceán krásy 150g

Čistící pleťový gel účinně regeneruje, stahuje póry a hydratuje.

Získejte zpět 5 % z ceny produktu na další nákup!

Značka: TianDe

120 

Doprava zdarma nad 1500,-
97 % zákazníků nás doporučuje
Nejnižší ceny na trhu

POPIS

TianDe čistící gel Oceán krásy obsahuje složky pro přirozenou hydrataci. Pro udržení optimální rovnováhy v hydrataci pokožky je nejsilnějším pomocníkem kyselina mléčná, která navíc dokáže zabránit množení nežádoucích mikroorganismů. Aktivní složkou v čistícím gelu je i kolagen, pro obnovení pružnosti. Retinol (Vitamin A) ma silné antioxidační vlastnosti, čímž brání volným radikálům pronikání do pleti. Vyššího čistícího a rozjasňujícího účinku je dosaženo přidáním perlového prášku.
 

Účinky

  • čistí  pleť, stahuje póry
  • hydratuje

Použití:

Naneseme gel na dlaň, smícháme s vodou, vytvoříme  pěnu, naneseme na obličej a jemně masírujte po dobu 2 min. Poté opláchneme vodou.

Účinné složky

kralvitamin balení kresba
Balení:  150g

Hodnocení produktu

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

tiande logo

Už ve staré Číně a Tibetu znali tajemství zdraví a krásy. A díky společnosti tianDe, která skloubila tradiční receptury s moderními technologiemi výroby, máme jedinečnou možnost vstoupit to dohoto světa i my. TianDe kosmetika zlepšuje pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky, má rychlý účinek a dokáže probudit k činnosti buňky, které už jsou spící, tzn., že začnou zase pracovat.

Produktový kód: 10202 Produkt je zařazen v těchto kategoriích: ,