Způsoby platby

Při doručení zboží na adresu, posíláme fakturu/daňový doklad automaticky na e-mail ihned po potvrzení dodání zboží od dopravní společnosti.

1. Platba při převzetí zboží / dobírka

Platba při převzetí je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Podle způsobu doručení si můžete vybrat mezi platbou v hotovosti nebo platbou platební kartou. Platba na dobírku je zpoplatněna částkou 15 Kč u výdejního místa Zásilkovny, 19 Kč u Nejlevnějšího doručení na adresu a 35 Kč u České pošty. Ušetřit můžete s využitím platby předem, ta je totiž zdarma.
  • Hotově – dobírkou
    Při přebírání zboží od doručovatele – zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky. 
  • Platební kartou 
    Při převzetí objednávky objednanou na dobírku můžete platit i kartou

2. Platba převodem předem

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme zálohovou fakturu. Po připsání platby na náš účet na tentýž e-mail obdržíte daňový doklad. Tato platební metoda je zdarma.Při platbě převodem předem:
  • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet a spárování platby s objednávkou),
  • spárování vaší platby s objednávkou může na naší straně trvat až dva pracovní dny,
  • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou.

3. Platba platební kartou předem

Pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby je použití internetových platebních karet MasterCard a VISA. Tato platební metoda je zdarma.
Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a Alfamarka s.r.o. jako obchodník k nim nemám přístup, ani je nikde neukládá.
Platby jsou zprostředkovány externí společností Stripe.