+ 420 734 428 555
Volejte po-pá 9:00-17:00
  • Cena produktu
  Filtrovat produkty
  • Vlastnost produktu: Značka

  Hierachie kategorií

  Vyhledávání

  Vyhledávání

  Značka

  Značka
  • Tiande (1)

  Velikost balení

  Velikost balení
  • 300 ml (1)

  Konzistence

  Konzistence
  • Šampóny (1)

  Zubní pasty bez fluoru

  Pro ty, kteří se potýkají s alergiemi nebo z jakéhokoli důvodu upřednostňují používání zubních past bez obsahu fluoru, nabízíme široký výběr produktů, které splňují tyto specifické potřeby. Zubní pasty bez fluoru jsou ideální přírodní alternativu k péči o ústní dutinu. Zaručují čistotu zubů a svěžest dechu bez použití chemické látky fluorid sodný.

 • Filtrovat produkty
 • Zobrazuji všechny 2 výsledky

  Zubní pasty s fluoridem a nebo bez?

  Existuje mnoho dat, která jsou spojena s látkou fluorid sodný. Jednou z nich je jeho schopnost snižovat výskyt zubního kazu až o 30 %. Tato látka také posiluje zubní sklovinu proti vyššímu pH v ústech, což znamená, že chrání zuby před kyselinami, které jsou přítomné v jídlech a pitích.

  Nicméně, jako u každé látky, existují i případné negativní účinky. Při vyšších dávkách může fluorid sodný způsobit obtíže. V případě, že byste chtěli tyto obtíže pocítit, museli byste však pozřít opravdu velké množství zubní pasty, což je nepravděpodobné. V přírodních zubních pastách je fluorid sodný často snížen na potřebné minimum, což znamená, že v nich není takové množství této látky, které by mohlo vést k negativním účinkům. Zubní pasty bez fluoru, jsou vhodné pro děti i lidi s citlivými zuby. Je to přírodní alternativa ke klasickým zubním pastám.

  Princip Zlaťáků - věrnostní program

  S radostí Vám oznamujeme, že zářící doba naší královské velkorysosti vstupuje do vašeho života prostřednictvím věrnostního programu "Princip zlaťáků"! Za každou poctivě uskutečněnou objednávku obdržíte slevu 5 % na další nákup.
  Zjistit více o věrnostním programu

  Držíme nejprestižní certifikát pro e-shopy v České republice 💛

  Heureka je nejvíce důvěryhodný sběratel recenzí v české e-commerce. A proto jsme rádi, že zrovna my držíme tento prestižní certifikát (zlaté ověřeno zákazníky) za kvalitní servis a vysoké hodnocení našeho e-shopu. Děkujeme vám, za důvěru a přetrvající věrnost!
  Zlaté ověřenou zákazníky
  Ověřený zákazník, 18.07.2024
  Doporučuje obchod
  • Cena výrobků, blesková rychlost dodání.

  Obchod určitě doporučuji, mají přijatelné ceny a opravdu rychlé dodání zboží.

  Ověřený zákazník, 28.06.2024
  Doporučuje obchod

  Spokojenost

  Ověřený zákazník, 20.06.2024
  Doporučuje obchod

  Dobre ceny, dárky, rychle dodání.