• Cena produktu

Podktegorie

Hierachie kategorií

Kategorie s doplňky stravy obsahující Lysin. Esenciální aminokyselina lysin je nutná k syntéze některých životně důležitých bílkovin, včetně svalových myofibril a vazivové tkáně. Lysin je také důležitý pro normální růst a hraje klíčovou roli v přirozené produkci karnitinu.

Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • lysine star

  Starlife L-LYSINE STAR 60 kapslí

  7196
  383 

  L-Lysine star obsahuje esenciální aminokyselinu lysin, která je nutná k syntéze některých životně důležitých bílkovin. Je důležitá při růstu, regeneraci tkání a k tvorbě protilátek, hormonů a enzymů. U dětí je důležitá pro růst a vývoj jejich kostí. U dospělých se účastní zabudování vápníku a udržení rovnováhy dusíku v těle. L-Lysin pomáhá při tvorbě svalových…

 • Starlife MULTI STAR 555ml

  1845
  1707 

  Ušetříte: 1707  (50%)

  TOP produkt, koloidní roztok, 11 vitamínů, 67 minerálů. aminokyseliny, 92% vstřebatelnost.

 • Multivitamin star 120 ml

  Starlife MULTIVITAMIN STAR 120 ml

  6619
  383 

  Ušetříte: 383  (50%)

  Multivitamin star – Výborný multivitamínový sirup s vitamíny, minerály a lysinem pro zdravý životní styl.

Certifikát, za který vděčíme hlavně vám 💛

Heureka je nejvíce důvěryhodný sběratel recenzí v české e-commerce. A proto jsme rádi, že zrovna my držíme tento prestižní certifikát za kvalittní servis a vysoké hodnocení našeho e-shopu. Děkujeme vám, za důvěru a přetrvající věrnost!

Reference od našich zákazníků

"Výběr zboží, které je pro mne zajímavé, nízke ceny, články a recenze k produktům, když se člověk potřebuje seznámit s výrobkem, najde na e-shopu potřebné informace. Skvělá komunikace, kdy mi obchod dal vědět, že nemá skladem tolik množství produktů, které jsem objednala. Dostala podobnou náhradu, plus jako dárek, nějaké množství navíc."
"Dělal jsem větší objednávku, z obchodu pro jistotu volali, jestli to tak skutečně platí, k objednanému zboží přiblaili od drobný dárek jako pozornost. Zásilku jsem měl doma do druhého dne. Nechápu jak to stihli."
"Naprostá spokojenost, není co vytknout. Rychlé dodání a oceňuji možnost doručení přes Z box."
"Už jsem zde nakoupila několikrát, nikdy nebyl s ničím problém, opakovaně doporučuji!"