+ 420 734 428 555
Volejte po-pá 9:00-17:00
 • Hodnocení: 1

  Performance Protein Čokoláda 1000g

  Tento protein kombinující nativní syrovátku, hydrolyzovaný kolagen a kolostrum, poskytuje nejen vysokou kvalitu bílkovin, ale i celkovou podporu zdraví.

  999 

  Skladem: předpokládané datum doručení 05.03.

  Doprava zdarma

  Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,-

  Péče o zákazníka

  Rádi vám poradíme s výběrem produktu.

  Nejnižší ceny

  Máme nejvýhodnější ceny na českém trhu.

  Performance Protein: Nekompromisní řešení pro regeneraci, střevo a imunitu

  Dlouhé roky testování proteinových produktů, neustálé učení se novým informacím z nejaktuálnějších studií a nespokojenost s tím, co trh nabízí nás přivedla až sem. Navrhnout svůj vlastní protein: PERFORMANCE PROTEIN. Protein, který se svým unikátním složením a čistotou nedá srovnat s žádným jiným produktem na trhu. Protein, jenž nese přívlastek PERFORMANCE, neboť vám pomůže dosahovat lepších výsledků nejen v posilovně, ale především v celkovém zdraví, tedy v životě.

  Na složení produktu jsme pracovali dlouhé měsíce a není určen pouze k doplnění vysoce kvalitního a bio dostupného zdroje bílkovin. Byl vyvinut také pro potřeby jedinců zaměřených nejen na:

  • Zdravý stav střevní stěny a mikroflóry.
  • Bezproblémové trávení.
  • Stav kloubních vazů a úponů.
  • Imunitu.
  • Podporu svalové hmoty a regenerace.
  12023

  V jedné 35g dávce najdete:

  • 22 g nejkvalitnější formy proteinu: Nativní syrovátka, která se vyrábí ze studena přímo z mléka od holandských krav volně se pasoucích na pastvinách. Technologie výroby a kvalita suroviny z něj dělá „Rolls Royce“ mezi proteiny.
  • 9 g vysoce kvalitního hydrolyzovaného kolagenu typu I a III. (Kvalitní kolagen poznáte podle toho, že nezapáchá a nepění.)
  • 0,8 g kolostra standardizovaného na 40% imunoglobulinu. (Standard bývá 30% imunoglobulinu)
  • 0,35 g kokosového oleje.
  • 2,6 g opravdového kakaa.

  Hlavní benefity produktu:

  • Biologicky aktivní protein
  • Imunita
  • Optimalizace střevní mikroflóry
  • Regenerace pojivovvých tkání
  • Ochuceno přírodou
  • Skvělá konzistence a vůně
  performance protein - cokolada infografika brainmarket CZ

  Použili jsme nejkvalitnější ingredience

  Performance Protein není jenom další protein. Můžete si být jisti, že kombinace látek v jednom produktu v takové kvalitě neexistuje. Celý produkt jsme navrhovali nejen pro doplnění kvalitního zdroje bílkovin, ale také jako nástroj pro regeneraci pojivových tkáníobnovení střevní bariéry skrze kterou se do našeho organismu mohou uvolňovat toxiny a také pro podporu imunity.

  Nativní syrovátka z mléka od krav volně se pasoucích na pastvinách

  Jádrem celého produktu je nativní syrovátka pocházející z čerstvého mléka holandských krav krmených trávou. Tyto krávy se navíc po většinu času volně pasou na pastvinách a jsou chovány v souladu s ekologickou a trvale udržitelnou zemědělskou produkcí. Mléko použité pro výrobu nativní syrovátky pochází od farmářů, kteří se zavázali nejen k omezení používání antibiotik, ale také snižování emisí a spotřeby energií. Zároveň holandští farmáři neustále pracují na zlepšování podmínek pro život zvířatMléko neobsahuje antibiotika ani hormony.

  Poměr cena výkon

  Kdybyste měli všechny produkty koupit zvlášť, zaplatili byste minimálně 1500 Kč (tzn o 50% vyšší cenu):

  • 750 g nativní syrovátky: 916 Kč.
  • 250g kvalitního kolagenu: 400 Kč.
  • 22g kolostra standardizovaného na 40% imunoglobulinu: 200 Kč.

  Nativní protein z mléka holandských krav volně se pasoucích na pastvinách 21,7 g

  Nativní protein je nejčistší dostupnou formou syrovátky na trhu. Oproti běžné syrovátce je získáván z čerstvého mléka za studena tak, aby nedošlo ke znehodnocení křehkých peptidů. Díky tomu si zachovává vysokou stravitelnost, bio dostupnost (vstřebatelnost a využitelnost bílkovin). Navíc nativní protein obsahuje zcela přirozeně vyšší koncentraci imunoglobulinů a laktoferinu (látky, které jsou důležité pro imunitní systém).

  performance_protein_pro_infografika_brainmarket_CZ
  DSC_5553

  Hydrolyzovaný Kolagen typu I a III 9,1 g

  Kolagen v našem těle zajišťuje pružnost a pevnost pojivových tkání: kostí, vazů, šlach, chrupavek i kůže a vlasů. Kolagen je nejhojnějším proteinem v těle, avšak s věkem jeho produkce klesá. Performance Protein obsahuje 9,1 g kolagenu na dávku, což ocení nejen sportovci.

  Kolostrum standardizované na 40% imunoglobulinů 0,77 g

  Kolostrum je první tekutina mateřské mléčné žlázy, někdy také nazývané prvním mlékem. Matky savců je produkují v prvních dnech od porodu a slouží k tomu, aby mládě získalo v prvních dnech do života silnou imunitu pro přežití. V kravském kolostru se nachází 30x – 40x vyšší koncentrace imunitních látek než v lidském těle. Jsou to především imunoglobuliny, laktoferin, vitamíny a minerály v nejvíce bio dostupné formě a v neposlední řadě růstové faktory. Kolostrum stimuluje imunitní systém mladých čerstvě narozených telat a pomáhá jim vypořádat se v prvních hodinách života s patogeny ohrožující jejich život.

  Kokosový olej 0,35 g

  Kokosový olej je zdrojem zdraví prospěšných MCT tuků a společně s kolostrem, kolagenem a nativní syrovátkou mají pozitivní vliv na střevo, které je centrem našeho zdraví.

  Kakao 2,59 g

  Chtěli jsme, aby chuť Performance Proteinu byla opravdová a nezaměnitelná. A proto jsme jsme do jeho složení jednoduše přidali pravé kakao. Díky, čemuž si budete jeho nezaměnitelnou chuť a vůni užívat s každou další dávkou.

  Další přísady: Guarová guma a Stévie

  Chtěli jsme vytvořit čistý a unikátní produkt, který by působil hojivě na naše střevo, zkrátka a jednoduše: Byl by mikrobiom friendly. A proto jsme nemohli použít žádná syntetická sladidla nebo balastní látky, které se přidávají pro lepší barvu, konzistenci či trvanlivost. Rozhodli jsme se použít guarovou gumu – přírodní vlákninu, která vyživuje naší střevní mikroflóru. A k tomu vše dosladit přírodním sladidlem stévií.

  DSC_5563
  Výživové údaje  
   Na 100g1 dávka = 35g
  Energie(kcal)387 g133,45 g
  Bílkoviny75 g26,25 g
  Sacharidy5 g1,75 g
  z toho cukry4 g1,4 g
  Tuky6 g2,1 g
  z toho nasycené tuky4 g1,4 g
  Vláknina2 g0,7 g
  Sůl1,5 g0,52 g
  Podíl jednotlivých látek:  
  Nativní syrovátkový koncentrát62 g21,7 g
  Kolagen typu I a III26 g9,1 g
  Inulin7,4 g2,59 g
  Kolostrum (40 % imunoglobulinu)2,2 g0,77 g
  Kokosový olej1 g0,35 g
  Podíl minerálů:  
  Vápník250 mg86 mg
  Sodík700 mg240 mg
  Hořčík17 mg5,95 mg
  Draslík800 mg280 mg
  Podíl esenciálních aminokyselin  
  Leucin8,5 g2,98 g
  Isoleucin3,7 g1,30 g
  Valin3,8 g1,33 g
  Lysin7,4 g2,59 g
  Methionin1,7 g0,60 g
  Phenylalanin3,0 g1,05 g
  Threonin3,6 g1,26 g
  Tryptofan1,3 g0,46 g
  Podíl semiesenciálních aminokyselin:  
  Arginin3,8 g1,33 g
  Cystin1,7 g0,60 g
  Kyselina Glutamová13,7 g4,80 g
  Histidin1,5 g0,53 g
  Prolin6,2 g2,17 g
  Tyrosin2,40 g0,84 g
  Podíl neesenciálních aminokyselin:  
  Alanin5,4 g1,89 g
  Kyselina Asparagová8,6 g3,01 g
  Glycin7,4 g2,59 g
  Serin3,5 g1,23 g
  1 dávka = 35 g. Balení obsahuje 28 dávek.  

  Složení:

  Nativní syrovátkový koncentrát (62%), hovězí kolagen typu I a III (26%), kakao, kolostrum standardizované na 40% imunoglobulinu, kokosový olej, guarová guma (přírodní vláknina), sladidlo (steviol glykosidy).

  Dávkování:

  Rozmíchejte 1 odměrku (cca 35 g) s 200 ml vody v shakeru nebo mixéru. Pro krémovější nebo intenzivnější chuť, rozmíchejte s menším množstvím vody. Konzumujte 1 až 2 odměrky denně. Součástí balení je i odměrka.

  Bílé hrudky, které jsou v čokoládové verzu proteinu vidět nejsou kolagen, ale kolostrum.

  Upozornění:

  Nevhodné pro děti nebo mladistvé do 16 let

  Hmotnost 1.0 kg
  Konzistence

  Velikost balení

  Značka

  Příchuť

  Powered byCusRev
  5,0
  Založeno na 1 recenzi
  5 hvězdiček
  100
  100%
  4 hvězdičky
  0%
  3 hvězdičky
  0%
  2 hvězdičky
  0%
  1 hvězdička
  0%
  1-1 z 1 recenze
  1. Chuťově moc dobrý – pokud jde o ostatní vlastnosti, neumím moc posoudit. Každopádně velmi oceňuji, že mi po něm, na rozdíl od jiných proteiňáků, není těžko od žaludku. Nejím ho denně, spíš si dopřávám jako ve dny, kdy mi to tak docela nevyjde s dostatkem proteinů v normálním jídle, nebo když si dám ostřejší nebo delší trénink než obvykle.

  Přidat recenzi
  Pro přidání recenze musíte být přihlášeni Přihlásit se
  Ověřený zákazník, 22.02.2024
  • Spokojenost.

  Podobné produkty

  Recenze Performance Protein Čokoláda 1000g

  Powered byCusRev
  5,0
  Založeno na 1 recenzi
  5 hvězdiček
  100
  100%
  4 hvězdičky
  0%
  3 hvězdičky
  0%
  2 hvězdičky
  0%
  1 hvězdička
  0%
  1-1 z 1 recenze
  1. Chuťově moc dobrý – pokud jde o ostatní vlastnosti, neumím moc posoudit. Každopádně velmi oceňuji, že mi po něm, na rozdíl od jiných proteiňáků, není těžko od žaludku. Nejím ho denně, spíš si dopřávám jako ve dny, kdy mi to tak docela nevyjde s dostatkem proteinů v normálním jídle, nebo když si dám ostřejší nebo delší trénink než obvykle.

  Princip Zlaťáků - věrnostní program

  S radostí Vám oznamujeme, že zářící doba naší královské velkorysosti vstupuje do vašeho života prostřednictvím věrnostního programu "Princip zlaťáků"! Za každou poctivě uskutečněnou objednávku obdržíte slevu 5 % na další nákup.
  Zjistit více o věrnostním programu

  Držíme nejprestižní certifikát pro e-shopy v České republice 💛

  Heureka je nejvíce důvěryhodný sběratel recenzí v české e-commerce. A proto jsme rádi, že zrovna my držíme tento prestižní certifikát (zlaté ověřeno zákazníky) za kvalitní servis a vysoké hodnocení našeho e-shopu. Děkujeme vám, za důvěru a přetrvající věrnost!
  Zlaté ověřenou zákazníky