+ 420 734 428 555
Volejte po-pá 9:00-17:00
 • Nejprodávanější

  BrainMax Men Multivitamin 90 kapslí

  BrainMax Men Multivitamín je vyvážená kombinace 33 vitamínů, minerálů a bylin pro aktivní muže. Posiluje imunitu, energii, potenci a snižuje únavu.

  999 

  Skladem: předpokládané datum doručení 27.09.

  instock

  Doprava zdarma

  Doprava zdarma při objednávce nad 1 000,-

  Péče o zákazníka

  Rádi vám poradíme s výběrem produktu.

  Nejnižší ceny

  Máme nejvýhodnější ceny na českém trhu.

  33 biologicky aktivních látek!

  Multivitamín pro imunitu, energii a potenci mužů!

  Vyvážený komplex vitamínů, minerálů, stopových prvků a antioxidantů, speciálně navržen pro potřeby mužů. BrainMax Men Multivitamín je určen pro aktivní muže jako podpora vitality, energie, obranyschopnosti organismu a ke snížení míry únavy, stresu a vyčerpání. Multivitamín je doplněn o extrakt z ashwagandhy a shilajit, který podporuje potencihormonální rovnováhu, přispívá k reprodukčnímu zdraví, zdraví močové soustavy (včetně prostaty) a jakožto silný antioxidant podpoří imunitní systém. Také se podílí na zdraví kostí, kloubů a správném trávení.

  Multivitamín je vhodný ke snížení fyzického i psychického vyčerpánízmírnění stresu. Jsou zde speciálně navržené komplexy super látek pro podporu imunitykardiovaskulárního a reprodukčního systému, zdraví prostatyštítné žlázyočíkostízubůsvalůvlasůpleti, podporu potenceenergieodolnosti na stres a v neposlední řadě řešení homocysteinu.  Je vhodný pro muže všech věkových kategorií, kteří nechtějí užívat mnoho doplňků v průběhu dne. Ve třech kapslích je obsaženo na 33 vitamínů, minerálů, antioxidantů a extraktů z bylin, které podpoří zdraví každého muže

  brainmax men multivitamin
  brainmax men multivitamin
  brainmax men multivitamin složení
  brainmax men multivitamin složení

  Přednosti BrainMax Men Multivitamínu

  • Komplex 33 nejdůležitějších vitamínů, minerálů, stopových prvků a antioxidantů.
  • 40% denní dávky hořčíku v nejlépe dostupné formě bisglycinát.
  • S obsahem nejsilnějších antioxidantů: lutein, kyselina alfa-lipoová, apigenin, lykopen a kvercetin.
  • Obsahuje 500% doporučené denní dávky vitamínu D3.
  • Obohaceno o standardizované extrakty z adaptogenních bylin.
  • Vitamíny skupiny B v aktivních, lépe vstřebatelných formách.
  • Nejlépe vstřebatelné formy s tou nejvyšší biodostupností.
  • Podpora imunityenergie, vitality, trávení a hormonální optimalizace mužů. Normální hladina testosteronu.
  • Podpora kvality pokožkyrůstu vlasů.
  • Bohatý na přírodní extrakty: ashwagandha, saw palmetto, sibiřský ženšen.
  • Podporuje zdraví kostí, pohlavních orgánů a sexuální zdraví, reprodukční soustavy a tvorbu spermií, močové soustavy a zdraví prostaty.
  • Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, podporuje duševní zdraví. a kognitivní činnost.
  • Zdraví srdce a oběhové soustavy.
  • Rostlinné kapsle.

  Lipozomální vitamín C s nejvyšší vstřebatelností!

  Silná imunita do velké míry závisí na příjmu vitamínů a minerálů. Zinek, vitamín C a D jsou tři mikronutrienty, bez kterých se naše tělo neobejde. Zinek aktivuje enzymy, které rozkládají proteiny ve virech a bakteriích, takže se vir hůře šíří. V komplexu je obsažen také vitamín C v liposomální formě. Liposom si můžete představit jako  zcela nepropustnou kouli, která zabalí vitamín a bezpečně jej dopraví do buňky. Vstřebatelnost liposomální vitamínu C, který multivitamín obsahuje je až 95% oproti běžným formám vitamínu C, kde se pohybuje vstřebatelnost okolo 7 až 8%. Zbytek tělo vyloučí. Liposomální vitamín C vyniká vyšší stabilitou, tím pádem se zvyšuje i jeho vstřebatelnost. Trio nejsilnějších mikronutrientů uzavírá vitamín D3, který se kromě imunity podílí na silných kostech, zdravých kloubech a minimalizuje úbytek kostní hmoty související s věkem. Tři kapsle obsahují 1000 IU vitamínu D3.

  bezny vs lipo
  test-infografika-produkt

  Test0steron a potence – shilajit, vitamin E, zinek, ashwagandha a bor

  Multivitamín je zaměřen na potřeby mužů a obsahu vitamíny, prvky a adaptogeny, které zvýší hladinu test0steronu a tím i libido a potenci mužů. Vitamín E posiluje činnost pohlavních orgánů, produkci a kvalitu spermíí a to díky svým antioxidačním schopnostem. Podobně jako zinek, který pomáhá chránit spermie před škodlivými účinky způsobenými toxiny. Taktéž se podílí na optimalizaci hormonální soustavy, spolu s výše zmíněnou ashwagandou a borem. Komplex je obohacen také o vzácný shilajit. Pryskyřici, která přispívá reprodukčnímu zdraví, zdraví močové soustavy a celkové posílení imunity, jelikož je bohatá na více než 80 minerálů a stopových prvků.

  Synergické působení vitaminu D3 a K2 

  Pro správné působení vitamínu D3 je v multivitamínu obsažen také vitamín K2. Tyto dva esenciální vitamíny jsou nejlepší kombinací jak podpořit zdraví kostí, zubů, cév a posílit imunitu. 

  Přidaný vitamin K2 pomáhá čistit cévy od vápníku a pomáhá jej ukládat tam, kde patří, to znamená do kostí. Vitamin K2 jako MK-7 je zde v patentované formě K2VITAL®DELTA vyráběný německou společnosti Kappa BioScience. Oproti jiným je stabilnější a pro tělo využitelnější než jiné formy vitamínu K2 a zvyšuje biodostupnost vitamínu D3. Je to naprostá synergie dvou vitamínů, které jsou klíčové pro celkové zdraví.

  d3k2

  Vysoká využitelnost vitamínu K2 ve formě MK7 

  V multivitamínu jsme použili patentovanou formu vitamínu K2 ve formě MK7 all-trans je mnohem stabilnější než jiné formy Vitamínu K2. Vyznačuje se vysokou využitelností pro tělo a zvyšuje biodostupnost i samotného vitamínu D3. Oproti běžným formám Vitaminu K2, které mají v těle poločas rozpadu 1,5 hodiny, zůstává tato forma Vitamínu K2 v těle 78 hodin. To znamená 48x delší poločas rozpadu v organismu.

  duvody proc uzivat vitamin K2 MK-7_inforgafika_cz
  homocystein

  Vitamíny skupiny B. B6, B12 a methylfolát pro optimální hladinu homocysteinu

  Homocystein je specifická aminokyselina, která vzniká během procesu methylace = trávení bílkovin. Optimální hladina homocysteinu nezpůsobuje žádné potíže. Problém nastane, pokud je jeho hladina příliš vysoká. Vysoká hladina homocysteinu snižuje produkci oxidu dusnatého v cévách. Molekuly, která se podílí na roztažení cév a hladině krevního tlaku. Navíc reguluje průtok krve do tkání a to včetně pohlavních orgánů. Vysoká hladina homocysteinu způsobuje řadu kardiovaskulárních onemocnění a také poruchy erekce. Jednou z častých příčin vysokého homocysteinu je nedostatek vitamínů skupiny B. Proto multivitamín obsahuje aktivní formy vitamínů skupiny B, které pomáhají snižovat hladinu homocysteinu a tím i lepší prokrvení tkání.

  40% denní dávky hořčíku bisglycinát!

  Hořčík jako jeden z nejdůležitějších minerálů v multivitamínu nesmí chybět. Podílí se na tvorbě energie v buňkách, na funkcích nervového systému, je důležitý pro regeneraci, spánek, zdraví srdce i pevnost kostí a optimální hladinu test0steronu. Komplex obsahuje hořčík bisglycinát. Chelátovou formu hořčíku navázanou na aminokyselinu glycin, díky které má vysokou vstřebatelnost a využitelnost v lidském těle (80%).  Vzhledem k tomu, že je glycin aminokyselina spojovaná s relaxací, má bisglycinát uklidňující vlastnosti a glycin navíc  také pomáhá snižovat pH v tenkém střevě, což přispívá k jeho vyšší vstřebatelnosti.

  vstrebatelnost horcik men

  Lutein a vitamín A pro zdraví očí!

  Lutein je rostlinné barvivo a zároveň významný antioxidant, který se podílí na zdraví očí.18 V očích je jednou z nejdůležitějších funkcí čočky shromažďování a zaostřování světla na sítnici. To je přesně důvod, proč čočka musí zůstat „čirá“ bez zakalení. Hlavním důvodem, proč se čočka zakalí, je poškození v důsledku oxidace. To je důvod, proč potřebujeme antioxidanty, které pomáhají neutralizovat volné radikály. Lutein je antioxidant, který se hromadí v sítnici a chrání a spolu s vitamínem A ji před poškozením slunečními paprsky, preventivně chrání před degenerativními onemocněními očí i rozvoji poruch souvisejících s věkem.

  zdrave oci detail
  adaptogeny

  Komplex adaptogenních bylin proti stresu

  Adaptogeny jsou skupinou rostlin, které tisíce let překonávaly nehostinné stresové podmínky pro život, na které se byly schopny adaptovat. Možná i díky tomu nám dnes adaptogeny pomáhají zmírnit stres tím, že kontrolují množství uvolněných stresových hormonů v období stresu. Komplex obsahuje extrakty z nejúčinnějších adaptogenů v čele ashwagandhou, kterou doplňuje pravý ženšen shilajit.

  • Adaptogeny zlepšují naši odolnost na stres.
  • Podporují vitalitu a energii.
  • Sílu a vytrvalost.

  Komplex pro zdravé srdce – draslík, lykopen, ashwagandha a koenzym Q10 

  Díky obsaženému lykopenu, draslíku a koenzymu Q10 multivitamín podpoří zdraví srdce. Lykopen je antioxidant, který výrazně pomáhá udržet pružné a pevné cévy a tím je důležitou živinou pro kardiovaskulární systém. Koenzym Q10 kromě svých antiage vlastností také působí jako antioxidant a posiluje zdraví srdce. Trojici uzavírá draslík. Minerál jehož optimální hladina je důležitá pro funkci hladkého svalstva a podílí se také na zdraví cév. Draslík snižuje krevní tlak a chrání před svalovými křečmi. Optimální hladina draslíku je také důležitá pro vedení signálů v nervovém systému a srdci. Tím nás také chrání před nepravidelným srdečním tepem. V tandemu s lykopenem a koenzymem Q10 spolu tvoří trojici živin, které podpoří zdraví srdce a celé oběhové soustavy.

  muz sport zdrave srdce
  stitna zlaza_infografika_muz_cz

  Komplex pro zdraví štítné žlázy

  Štítná žláza je orgán, který má na starost produkci hormonů. Chrom a jód jsou dva z mikronutrientů, které se podílí na správných funkcí štítné žlázy. Jód je pro zdraví štítné žlázy naprosto klíčový, protože se jedná o prvek, který je používán k produkci hormonů štítnou žlázou. Ve chvíli, kdy přijímáme jód, rychle se vstřebá a dostává se do krevního oběhu. Štítná žláza má drobné buňky, které zachycují cirkulující jód, následně jej přijímá a využívá k produkci hormonů. V multivitamínu jsme použili jód z Kelpu. Mořské řasy, která lemuje pobřeží nejen evropského kontinentu a je velmi bohatá na jód.

  Komplex pro zdraví prostaty a močové soustavy

  Multivitamín obsahuje extrakt z rostliny saw palmetto, lykopen, apigenin. Super látky, které se podílí na zdraví prostaty a močové soustavy a také celého reprodukčního systému.

  saw palmetto
  BrainMax men multivitamin2

  BrainMax Multivitamín pro tu nejsilnější imunitu!

  Imunitní systém je rozsáhlá síť buněk a tkání neustále hledající nepřátelské organismy v našem těle, které se snaží zničit. Dokáže rozlišit naše vlastní buňky od cizích a proti těmto patogenům, které v našem těle nemají co pohledávat, zahájí útok. Pro silnější imunitní systém je potřeba několika vitamínů, které si tělo neumí vytvořit. BrainMax multivitamin obsahuje vitaminy A, C, D, E, K a prvky jako je zinek, mangan, molybden a bor, které se přímo podílí na silnější imunitě a celkové obranyschopnosti organismu, vitalitě a zdraví reprodukčního systému.

  Jak se projevuje nedostatek vitamínu a minerálů u mužů?

  Vitamíny a minerály jsou mikronutrienty, které mají vliv nejen na imunitu, ale také na energii a celkovou vitalitu. V případě nedostatku vitamínů u mužů se můžete setkat s oslabenou imunitou, častým nachlazením a respiračními onemocněními, ale také nedostatkem některých hormonů a poruchami hormonálního rázu. Multivitamín je určen pro muže všech věkových kategorií. Zvýšenou potřebu těchto prvků potřebují muži s vysokým pracovním nasazením, stresem, muži s  fyzicky i psychicky náročným stylem života a oslabenou imunitou nebo potížemi s plodností.

  priznaky nedostatku vitaminu u muzu
  antioxidanty_infografika_2_cz


  Komplex nejsilnějších antioxidantů v každé kapsli

  Antioxidanty mají za úkol minimalizovat dopady oxidačního stresu na naše buňky. Oxidační stres nastává v podstatě pořád. Jde o proces, který v těle poškozuje membrány buněk. Konkrétně jej poškozují volné radikály. Volné radikály jsou nestabilní molekuly, což znamená, že nemají kompletní sadu elektronů a v důsledku toho se snaží „ukrást“ elektrony z jiných molekul. V těle kradou z buněčných membrán a tím poškozují buňky. Antioxidanty chrání buňky tím, že ochotně darují své elektrony volným radikálům. Volný radikál se tak stává stabilním a nemůže způsobit poškození.

  Imunitni system pansky multak


  Imunita pevná jako skála!

  Představte si imunitní systém jako štít, který vás nonstop chrání před útoky bakterií, virů a parazitů. Každý den se doslova brodíme mořem patogenů a bez funkčního imunitního systému bychom byli pro bakterie, viry a parazity velice snadnou kořistí. Pro silnější imunitní systém je potřeba několika vitamínů, které si tělo neumí vytvořit. BrainMax Men Multivitamín obsahuje nejdůležitější vitamíny, minerály a stopové prvky, které se přímo podílí na silnější imunitě a celkové obranyschopnosti organismu, vitalitě a zdraví reprodukčního systému. 

  Dávkování

  3 kapsle denně s jídlem. Balení obsahuje 30 dávek

  Velikost dávky: 3 rostlinné kapsle
  Balení obsahuje 30 dávek.
  Množství v 1 dávce%RHP*
  Liposomální vitamín C (kyselina askorbová, liposomální fosfolipidová směs)200 mg250%
  Hořčík (z bisglycinátu hořečnatého)150 mg40%
  Extrakt ze Saw Palmetto (bobulí) (Serenoa repens, minimálně 85% mastných kyselin)150 mg***
  Kyselina alfa-lipoová100 mg***
  Extrakt z Ashwagandhy (kořen)100 mg***
  Shilajit100 mg***
  Vitamín E (jako d-alfa-tokoferol)100 mg833%
  Vitamín K2 (jako MK-7 K2VITAL DELTA)80 mcg107%
  Extrakt z pravého ženšenu (standardizováno na 80% ginsenosidů)50 mg***
  Draslík (jako citrát draselný)50 mg2,5%
  Riboflavin (vitamín B2)30 mg2142%
  Thiamin (vitamin B1, z thiaminu HCl)30 mg2727%
  Niacin (vitamin B3, z niacinamidu)25 mg156%
  Koenzym Q1020 mg***
  Kyselina pantothenová (vitamin B5)20 mg333%
  Kvercetin20 mg***
  Vitamin B6 (Pyridoxal-5-fosfát P-5-P)20 mg1428%
  Zinek (z biglycinátu zinečnatého)15 mg150%
  Apigenin 10 mg***
  Lutein5 mg***
  Lykopen 5 mg***
  Bor (z glycinátu boritého)2 mg***
  Mangan (z bisglycinátu manganatého)2 mg 100%
  Měď (z citrátu měďnatého)1 mg100%
  Vitamin A (50% beta karoten, 50% retinyl acetát)500 mcg62,5%
  Folát (jako vápenatá sůl L-5-methyltetrahydrofolátu)680 mcg400 mcg kyselina listová200%
  Biotin200 mcg400%
  Selen (ze selenmetioninu)100 mcg182%
  Chrom (z chromu pikolinatého)100 mcg250%
  Jód (z řasy Kelp)100 mcg67%
  Vitamín B12 (methylkobalamin)100 mcg4000%
  Molybden (z glycinátu molybdenu)50 mcg100%
  Vitamin D3 (cholekalciferol)25 mcg/1000 IU500%
  * % denní referenční hodnoty příjmu
  ** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

  Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o.

  Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

  Upozornění: Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno dětem do 3 let.

  Velikost balení: 90 rostlinných kapslí.

  Konzistence

  Značka

  Velikost balení

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

  Nejsou k dispozici žádné recenze produktů.

  Podobné produkty

  • BrainMax Liposomal Vitamin C 60 kapslí

   599 
   Přidat do košíku
  • BrainMax Vitamin D3 5000 IU 120 kapslí

   249 
   Přidat do košíku
  • BrainMax Vitamin D3 & K2 100 kapslí

   699 
   Přidat do košíku
  • BrainMax Performance Magnesium 100 kapslí

   599 
   Přidat do košíku

  Recenze BrainMax Men Multivitamin 90 kapslí

  0,0
  Založeno na 0 recenzích
  5 hvězdiček
  0%
  4 hvězdičky
  0%
  3 hvězdičky
  0%
  2 hvězdičky
  0%
  1 hvězdička
  0%
  0 of 0 reviews

  Litujeme, vašemu aktuálnímu výběru neodpovídají žádné recenze

  BrainMax je česká firma založená v roce 2015, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních doplňků stravy a BIO potravin. Během tohoto krátkého období si ji zamilovali desetitisíce zákazníků po celém Československu. Nejvíce vyniká unikátním složením svých doplňků stravy, které dosahují až 80% vstřebatelnosti. Brainmax klade důraz na výrobu pomocí vědecky podložených metod a prvotřídních surovin. Díky ekologickému původu těchto surovin produkty značky BrainMax neobsahují žádné nežádoucí chemické látky a při jejich výrobě jsou používány metody šetrné k životnímu prostředí.
  Celý sortiment

  Princip Zlaťáků - věrnostní program

  S radostí Vám oznamujeme, že zářící doba naší královské velkorysosti vstupuje do vašeho života prostřednictvím věrnostního programu "Princip zlaťáků"! Za každou poctivě uskutečněnou objednávku obdržíte slevu 10 % na další nákup.
  Zjistit více o věrnostním programu

  Certifikát, za který vděčíme hlavně vám 💛

  Heureka je nejvíce důvěryhodný sběratel recenzí v české e-commerce. A proto jsme rádi, že zrovna my držíme tento prestižní certifikát za kvalittní servis a vysoké hodnocení našeho e-shopu. Děkujeme vám, za důvěru a přetrvající věrnost!

  Recenze od našich zákazníků

  "Výběr zboží, které je pro mne zajímavé, nízke ceny, články a recenze k produktům, když se člověk potřebuje seznámit s výrobkem, najde na e-shopu potřebné informace. Skvělá komunikace, kdy mi obchod dal vědět, že nemá skladem tolik množství produktů, které jsem objednala. Dostala podobnou náhradu, plus jako dárek, nějaké množství navíc."
  "Dělal jsem větší objednávku, z obchodu pro jistotu volali, jestli to tak skutečně platí, k objednanému zboží přiblaili od drobný dárek jako pozornost. Zásilku jsem měl doma do druhého dne. Nechápu jak to stihli."
  "Naprostá spokojenost, není co vytknout. Rychlé dodání a oceňuji možnost doručení přes Z box."
  "Už jsem zde nakoupila několikrát, nikdy nebyl s ničím problém, opakovaně doporučuji!"
  Ověřený zákazník, 19.09.2023
  Doporučuje obchod
  • Rychlé dodání, vše skladem.
  Ověřený zákazník, 12.09.2023
  Doporučuje obchod
  • Rychlost dodání
  Ověřený zákazník, 11.09.2023
  Doporučuje obchod
  • rychlé vyřízení