+ 420 734 428 555
Volejte po-pá 9:00-17:00
 • BrainMax Women Multivitamin 90 kapslí

  Značka: BrainMax

  BrainMax Women Multivitamín obsahuje 33 aktivních látek pro energii, vitalitu, hormonální rovnováhu a zdraví žen. Pro krásu vlasů, nehtů a pleti.

  999 

  Skladem: předpokládané datum doručení 05.03.

  instock

  Doprava zdarma

  Doprava zdarma při objednávce nad 1 500,-

  Péče o zákazníka

  Rádi vám poradíme s výběrem produktu.

  Nejnižší ceny

  Máme nejvýhodnější ceny na českém trhu.

  33 biologicky aktivních látek pro ženy

  BrainMax Multivitamín pro ženy obsahuje spektrum vitamínů, minerálů a antioxidantů v biologicky dostupné formě a spolu se standardizovanými extrakty z bylin podpoří optimalizaci ženského cykluenergii, vitalitu, nastolí hormonální rovnováhu a podpoří zdraví, srdce, očí a celkovou imunitu. Multivitamín je určen pro ženy všech věkových kategorií, které si chtějí být jisté dostatečným přísunem důležitých nutrientů. Byl navržen tak, aby byly ve třech kapslích obsaženy pro organismus nejdůležitější živiny a je určen pro ženy, které nechtějí užívat několik doplňků stravy najednou.

  image 6

  Přednosti BrainMax Women Multivitamínu

  • Komplex 33 vitamínů, minerálů, antioxidantů a extraktů z bylin.
  • Pro tělo nejlépe využitelné aktivní formy nutrientů.
  • Pro ženy všech věkových kategorií.
  • Pro správnou funkce imunitního systému jako prevence respiračních onemocnění.
  • Pro energii, vitalitu, stresovou odolnost.
  • Obohaceno o extrakty z adaptogenních bylin.
  • Vitamíny skupiny B v aktivních, lépe vstřebatelných formách.
  • K optimalizaci hormonální rovnováhy. Mírní příznaky PMS, menopauzy a přispívá k hladkému průběhu celého menstruačního cyklu.
  • Pro zdraví očí, srdce, cév, štítné žlázy, svalů, zubů, kostí a reprodukčních orgánů.
  • Komplex pro krásné vlasy, nehty a pleť.
  • 250% denní dávky vitamínu C v liposomální formě (vstřebatelnost až 95%).
  • Německá patentovaná forma vitamínu K K2VITALDELTA® s nejvyšší stabilitou a účinností na trhu.
  • 40% denní potřeby nejlépe vstřebatelného hořčíku bisglycinátu německé výroby.
  • Neobsahuje plnidla.
  image 7
  image 8

  Schválená zdravotní tvrzení pro složky v Multivitamínu

  • Se směsí nejsilnějších antioxidantů.
  • Podporuje hormonální rovnováhu, premenstruační komfort a reprodukční systém a urogenitální systém.
  • Komfort při menopauze.
  • Podpoří energii, vitalitu a imunitní systém.
  • K posílení vlasů, nehtů a pružnou pokožku.
  • Podpoří zdraví srdce a oběhový systém.
  • Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, podporuje duševní zdraví, funkce nervového systému, psychickou činnost  a kognitivní činnost jako je paměť a soustředění.
  • Zdraví kostí, kloubů a svalů.
  • Bohatý na standardizované rostlinné extrakty: ashwagandha, bambus, andělika čínská (Dongquai) a Wild Yam.
  • Bez obsahu balastních látek.
  image 10

  Komplex pro neprůstřelnou imunitu

  Silná imunita do velké míry závisí na příjmu vitamínů a minerálů. Zinek, vitamín C a D jsou tři mikronutrienty, bez kterých se naše tělo neobejde. Zinek aktivuje enzymy, které rozkládají proteiny ve virech a bakteriích, takže se vir hůře šíří. Také zvyšuje aktivaci buněk odpovědných za boj s infekcí a navíc má antivirální vlastnosti. V komplexu je obsažen také vitamín C v liposomální formě. Liposom si můžete představit jako  zcela nepropustnou kouli, která zabalí vitamín a bezpečně jej dopraví do buňky. Vstřebatelnost liposomální vitamínu C, který multivitamín obsahuje je až 95%, oproti běžným formám vitamínu C, kde se pohybuje vstřebatelnost okolo 7 až 8%. Zbytek tělo vyloučí. Liposomální vitamín C vyniká vyšší stabilitou, tím pádem se zvyšuje i jeho vstřebatelnost.

  Komplex pro optimalizaci menstruačního cyklu

  Menstruaci může předcházet premenstruační syndrom neboli PMS. Nejčastěji se projevuje bolestmi hlavy a podbřiškupodrážděností a výkyvy náladpotížemi se spánkem a soustředěním, vzniku akné nebo slabostí. Za premenstruačním syndromem stojí nevyvážená hladina hormonů. Dramaticky začne klesat hladina estrogenu a progesteronu a až do začátku menstruace, což vyvolá zmíněné příznaky. Právě proto multivitamin obsahuje pupálku dvouletou. Bylinu, která reguluje hormonální výkyvy, snižuje příznaky PMS, zlepšuje kvalitu pleti a upravuje menstruační cyklus. Navíc mírní intenzitu krvácení během menstruace a díky tomu je vhodná pro ženy, které trápí silná menstruace.

  image 11

  Hormonální systém v dokonalé harmonii

  Hormonální rovnováha je velmi křehký mechanismus, který denně čelí atakům toxinů a stresu, které mohou vychýlit hormony z rovnováhy. Zinek spolu s rostlinami Wild Yam a pupálkou dvouletou jsou známé svým pozitivním působením na hormonální systém žen. Komplex optimalizuje hormonální rovnováhu a díky tomu je určen pro ženy, které trápí silná a bolestivá menstruacepremenstruační syndrom 2 nebo menopauza 12. Navíc hlíza rostliny Wild Yam stimuluje produkci ženských hormonů. 

  image 12
  image 13

  Komplex pro krásné vlasy, pleť a pevné nehty

  Kvalita naší pleti nebo vlasů vypovídá hodně o tom, jak je na tom naše tělo. Kvalita jak vlasů, tak pokožky a nehtů do velké míry závisí na příjmu vitamínů. Multivitamín je bohatý na vitamíny a minerály, které jsou klíčové pro vlasy, nehty a pokožku. Komplex obsahuje biotin, vitamín A, jód, zinek a selen. Společně pečují o pokožku a vlasy, obzvlášť v období, kdy jsou vystaveny vnějším vlivům v zimních měsících nebo naopak v horkých letních dnech.

  image 14

  Synergické působení vitaminu D3 a K2 

  Trio nejsilnějších mikronutrientů podtrhuje vitamín D spolu s vitamínem K2. Jedná se o synergickou kombinaci esenciálníchvitamínů  s vysokou biodostupností pro zdraví kostí, zubů, cév a podporu imunity. Minimalizuje úbytek kostní hmoty související s věkem, zvlášť u žen v období menopauzy

  Přidaný vitamín K2 pomáhá čistit cévy od vápníku a pomáhá jej ukládat tam, kde patří, to znamená do kostí. Vitamín K2 je zde v patentované formě K2VITAL®DELTA  vyráběný německou společnosti Kappa BioScience. Oproti jiným vitamínům K2 je stabilnější a pro tělo využitelnější než jiné formy vitamínu K2 a zvyšuje biodostupnost vitamínu D3. Prostě dokonalé spojení.

  Vysoká využitelnost vitamínu K2 ve formě MK7 

  V multivitamínu jsme použili patentovanou formu vitamínu K2 ve formě MK7 all-trans je mnohem stabilnější než jiné formy Vitamínu K2. Vyznačuje se vysokou využitelností pro tělo a zvyšuje biodostupnost i samotného vitamínu D3. Oproti běžným formám Vitaminu K2, které mají v těle poločas rozpadu 1,5 hodiny, zůstává tato forma Vitamínu K2 v těle 78 hodin. To znamená 48x delší poločas rozpadu v organismu.

  image 15

  Methylfolát pro zdraví reprodukčních orgánů a plodnost

  Každá žena by měla mít v těle dostatečné hladiny kyseliny listové, proto ta je klíčová pro zdraví reprodukčních orgánů, plodnost a v období těhotenství při tvorbě chromozomů a vývoji nervové soustavy plodu. Podílí se také na krvetvorbě, dělení buněk, syntéze aminokyselin či podpoře imunitního systému. Je i prevencí komplikací v těhotenství, proto je důležité ji užívat již před otěhotněním. V multivitamínu jsme zvolili aktivní formu kyseliny listové, kterou je methylfolát. Tím je biologicky dostupná každé ženě, bez ohledu na to, jak je geneticky přednastaveno její tělo. V období těhotenství doporučujeme multivitamín neužívat a zvolit methylfolát samostatně v BrainMax Methylfolát anebo některý z multivitamínů pro těhotné.

  image 16
  image 17


  Komplex adaptogenních bylin proti stresu

  Adaptogeny jsou skupinou rostlin, které tisíce let překonávaly nehostinné stresové podmínky pro život, na které se byly schopny adaptovat. Adaptogeny pomáhají zmírnit stres tím, že kontrolují množství uvolněných stresových hormonů v období stresu. Komplex obsahuje standardizované extrakty z nejúčinnějších adaptogenů v čele ashwagandhou.

  • Adaptogeny zlepšují naši odolnost na stres.
  • Podporují vitalitu a energii.
  • Sílu a vytrvalost.

  40% denní dávky hořčíku bisglycinát!

  Hořčík jako jeden z nejdůležitějších minerálů v multivitamínu nesmí chybět. Podílí se na tvorbě energie v buňkách, na funkcích nervového systému, je důležitý pro regeneraci, spánek, zdraví srdce i pevnost kostí. Komplex obsahuje hořčík bisglycinát – nejlépe vstřebatelná forma magnésia. Jde o chelátovou formu hořčíku navázanou na aminokyselinu glycin, díky které má vysokou vstřebatelnost a využitelnost v lidském těle (80%).  Vzhledem k tomu, že je glycin aminokyselina spojovaná s relaxací, má bisglycinát uklidňující vlastnosti a glycin navíc  také pomáhá snižovat pH v tenkém střevě, což přispívá k jeho vyšší vstřebatelnosti.

  image 18
  image 19

  Komplex pro zdraví srdce a cév – Draslík, pupálka, ashwagandha a koenzym Q10 

  Díky obsaženému lykopenu a koenzymu Q10 multivitamín podpoří zdraví srdce. Lykopen je antioxidant, který spolu s koenzymem Q10 výrazně pomáhá udržet pružné a pevné cévy a tím je důležitou živinou pro kardiovaskulární systém. V multivitamínu je obsaženo i 100 mg draslíku, jenž je důležitý pro funkci hladkého svalstva a podílí se také na zdraví cév. Draslík snižuje krevní tlak a chrání před svalovými křečemi. Optimální hladina draslíku je také důležitá pro vedení signálů v nervovém systému a srdci. Tím nás také chrání před nepravidelným srdečním tepem. V tandemu s lykopenem, koenzymem Q10, pupálkou a ashwagandhou spolu tvoří soubor látek, které podpoří zdraví srdce a celé oběhové soustavy.

  Komplex pro zdraví štítné žlázy

  Štítná žláza je orgán, který má na starost produkci hormonů. Chrom a jód jsou dva z mikronutrientů, které se podílí na správných funkcí štítné žlázy. Jód je pro zdraví štítné žlázy naprosto klíčový, protože se jedná o prvek, který je používán k produkci hormonů štítnou žlázou. Ve chvíli, kdy přijímáme jód, rychle se vstřebá a dostává se do krevního oběhu. Štítná žláza má drobné buňky, které zachycují cirkulující jód, následně jej přijímá a využívá k produkci hormonů.

  image 20
  image 21

  Lutein pro zdraví očí

  Lutein je rostlinné barvivo a zároveň významný antioxidant, který se podílí na zdraví očí. V očích je jednou z nejdůležitějších funkcí čočky shromažďování a zaostřování světla na sítnici. To je přesně důvod, proč čočka musí zůstat „čirá“ bez zakalení. Hlavním důvodem, proč se čočka zakalí, je poškození v důsledku oxidace. To je důvod, proč potřebujeme antioxidanty, které pomáhají neutralizovat volné radikály. Lutein je antioxidant, který se hromadí v sítnici a chrání ji před poškozením slunečními paprsky, preventivně chrání před degenerativními onemocněními očí i rozvoji poruch souvisejících s věkem.

  Kdy je potřeba doplnit vitamíny

  Zvýšenou potřebu vitamínů potřebují ženy se sklony k fyzickému a psychickému vyčerpání, poruchami trávení, oslabenou imunitou, ale také ženy s výkyvy hormonů a ty, které už provázejí příznaky hormonální nerovnováhy. Ta se může projevovat premenstruačním syndromem, návaly horka, nespavostí, sklony k úzkostem nebo sníženým libidem. Pokud kouříte, konzumujete alkohol nebo užíváte některé druhy léků, může být rovněž omezena vstřebatelnost vitamínů ze stravy. 

  image 22
  image 23

  Doplňte tělu to nejdůležitější

  Imunitní systém je rozsáhlá síť buněk a tkání neustále hledající nepřátelské organismy v našem těle, které se snaží zničit. Dokáže rozlišit naše vlastní buňky od cizích, díky tomu zahájí útok jen proti patogenům, které v našem organismu nemají, co pohledávat. Pro silnější imunitní systém je potřeba několika vitamínů, které si tělo neumí vytvořit. BrainMax Women Multivitamín obsahuje nejdůležitější vitamíny, minerály a stopové prvky, které se přímo podílí na silnější imunitě a celkové obranyschopnosti organismu.

  Dávkování

  3 kapsle denně s jídlem. Dávku můžete rozdělit i do 3 jídel během dne (1 kapsle ke každému jídlu). Balení obsahuje 30 dávek. Multivitamín není určen těhotným ženám.

  Velikost dávky: 3 rostlinné kapsleBalení obsahuje 30 dávek.Množství v 1 dávce%RHP*
  Pupálka dvouletá olej500 mg***
  Liposomální vitamín C (kyselina askorbová, liposomální fosfolipidová směs)200 mg250%
  Hořčík (bisglycinát hořečnatý)150 mg40%
  Vápník (z Aquamin®)120 mg15%
  Kyselina alfa-lipoová100 mg***
  Draslík (z citrátu draselného)100 mg5%
  Vitamín E (jako d-alfa tokoferol)100 mg833%
  Vitamín K2 (jako MK-7 K2 VITAL DELTA)80 mcg107%
  Ašvaganda extrakt z kořene75 mg***
  Extrakt z bambusu 50 mg***
  Andělika čínská extrakt z kořene50 mg***
  Smldinec chlupatý extrakt50 mg***
  Kyselina pantotenová (vitamin B5 z panthotenátu vápenatého)40 mg666%
  Riboflavin (vitamin B2)20 mg1428%
  Thiamin (vitamin B1 z thiamin HCl)20 mg 1818%
  Koenzym Q1020 mg***
  Niacin (vitamin B3 z niacinamidu)20 mg125%
  Vitamín B6 (Pyridoxal-5-fosfát P-5-P20 mg1428%
  Zinek (z bisglycinátu zinečnatého)15 mg150%
  Železo (z bisglycinátu železnatého) 8 mg57%
  Lutein5 mg***
  Bor (z bisglycinátu boru)2 mg***
  Mangan (z bisglycinátu manganu)2 mg100%
  Měď (z citrátu měďnatého)1 mg100%
  Folát (jako vápenatá sůl L-5-methyltetrahydrofolátu 800 mcg)480 mcg kyselina listová240%
  Vitamín A (50 % beta karoten 50% retinylacetát)500 mcg62,5%
  Biotin300 mcg600%
  Chrom (z pikolinátu chromitého)100 mcg250%
  Jód (z řasy)100 mcg67%
  Selen (z glycinát selenu)100 mcg182%
  Vitamin B12 (methylkobalamin)100 mcg4000%
  Molybden (z glycinátu molybdenu)50 mcg100%
  Vitamín D325 mcg/1000 IU500%
  * % denní referenční hodnoty příjmu
  ** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

  Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o.

  Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

  Upozornění: Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno pro těhotné ženy.

  Velikost balení: 90 rostlinných kapslí

  Hmotnost 0.2 kg
  Konzistence

  Velikost balení

  Značka

  Recenze

  Zatím nejsou žádné recenze

  Přidat recenzi
  Pro přidání recenze musíte být přihlášeni Přihlásit se
  Ověřený zákazník, 22.02.2024
  • Spokojenost.

  Podobné produkty

  Recenze BrainMax Women Multivitamin 90 kapslí

  Powered byCusRev
  0,0
  Založeno na 0 recenzích
  5 hvězdiček
  0%
  4 hvězdičky
  0%
  3 hvězdičky
  0%
  2 hvězdičky
  0%
  1 hvězdička
  0%
  0 z 0 recenzí

  Litujeme, vašemu aktuálnímu výběru neodpovídají žádné recenze

  BrainMax je česká firma založená v roce 2015, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních doplňků stravy a BIO potravin. Během tohoto krátkého období si ji zamilovali desetitisíce zákazníků po celém Československu. Nejvíce vyniká unikátním složením svých doplňků stravy, které dosahují až 80% vstřebatelnosti. Brainmax klade důraz na výrobu pomocí vědecky podložených metod a prvotřídních surovin. Díky ekologickému původu těchto surovin produkty značky BrainMax neobsahují žádné nežádoucí chemické látky a při jejich výrobě jsou používány metody šetrné k životnímu prostředí.
  Celý sortiment

  Princip Zlaťáků - věrnostní program

  S radostí Vám oznamujeme, že zářící doba naší královské velkorysosti vstupuje do vašeho života prostřednictvím věrnostního programu "Princip zlaťáků"! Za každou poctivě uskutečněnou objednávku obdržíte slevu 5 % na další nákup.
  Zjistit více o věrnostním programu

  Držíme nejprestižní certifikát pro e-shopy v České republice 💛

  Heureka je nejvíce důvěryhodný sběratel recenzí v české e-commerce. A proto jsme rádi, že zrovna my držíme tento prestižní certifikát (zlaté ověřeno zákazníky) za kvalitní servis a vysoké hodnocení našeho e-shopu. Děkujeme vám, za důvěru a přetrvající věrnost!
  Zlaté ověřenou zákazníky
  Ověřený zákazník, 27.02.2024
  Doporučuje obchod
  • Rychlost
  • Cena
  Ověřený zákazník, 22.02.2024
  Doporučuje obchod
  • Rychlé dodání zboží, spokojenost.
  Ověřený zákazník, 19.02.2024
  Doporučuje obchod
  • nákup z pohodlí domova
  Zobrazit všechny recenze